אירועים

גרעין מאת מרים אנגל

גרעין מאת מרים אנגל Picture
יום רביעי, ספטמבר 12, 2018 @ 21:00
מרכז סוזן דלל, ת"א
טלפון: 03-5105656
מחיר: ₪80-100
 
סולו, דואט, טריו
"גרעין הוא משהו שטומנים באדמה והוא צומח".
(הדלעת המופלאה מאת לנרט הלסינג) שלוש אפיזודות במחול מאוגדות ליצירה דינאמית על זמן אבוד, על זיכרון קלוש, על אנשים וסוגים של אהבה. מסע שורשים מקרי הפורש מניפת צבעי יסוד של דמויות, זמנים ונופים הנקשרים לפקעת ומותרים בכל פעמה לחלקים משתנים. כמו במשחק קוביה גנטי מגלגלת היצירה סיכויים, סיכונים והרהורים על עקבות, בטבע או בנפש, בשארי הבשר שאחרי היכחדותו של הקיים.
בפעולה של פירוק חומר וצירופו מתניידת גרעין בכל צעד לכדי מבנה גולמי חדש של רצון ופוטנציאל, וחידת מימושו. הפעולה הכוריאוגרפית מתרחשת בשיתוף עם עבודת הסאונד של היוצר תומר אברהם הפורשת נופים מוזיקלים מורכבים ופיסות שמע, העוטפים את גרעין, מתכתבים ומכתיבים את מהלכה. היצירה גרעין היא פסיעה עדינה במרווחים בין יסודות. היא אמת מידה, מאחת לשניים, מאפס לאחד כאשר ההפרש, הפער, החסר הוא המטען. היא תת מבנה השואף לשאת בתוכו את השלם המשפחתי. בסכנת התפרצות מתמדת היא מקיימת מבנה מוחלט ורעוע גם יחד.
כוריאוגרפיה: מרים אנגל | רקדנים שותפים ליצירה: הילה כהן, דניאל למנסדורף, סרגיי שמוטה, מרים אנגל. | מוזיקה מקורית: תומר אברהם | עיצוב תאורה: גיא גלילי | צילום: סרגיי שמוטה
0
אירוע זה מעניין אותי:

כן

לא

צוות
פורסם ב- 14.06.18