קידום באתר ובאנרים

קידום באתר

 

מהו קידום באתר?

קידום באתר הוא קידום משתמשים רשומים (רקדנים, מורים, בתי"ס ולהקות) ברשימת דפי הפרופיל הרלבנטית. החברים המקודמים יופיעו בצורה מודגשת בראש רשימת דפי הפרופיל באתר לפני כל יתר החברים.

 

למי מתאים קידום באתר?

הקידום באתר יכול להתאים לכל משתמש פרטי או עסקי המעוניין לשווק עצמו ולהציע את שירותיו בצורה מובלטת. הקידום מתאים לרקדנים מקצועיים שמופיעים, למורים המעוניינים לקבל הצעות עבודה נוספות ו/או נותנים שיעורים פרטיים, לכוריאוגרפים היוצרים ריקודים ללהקות ולאירועים שונים, לבתי-ספר פעילים, ללהקות ריקוד המעוניינות לקבל הזמנות למופעים, ללהקות מחול מקצועיות המעוניינות בשיווק המופעים שלהן לקהל הצופים הפוטנציאלי ועוד

 

כמה עולה קידום באתר ומהם תנאי התשלום?

מחיר קידום באתר: 50 ₪ + מע"מ לחודש.

מחיר קידום באתר לבעלי דף פרופיל עסקי: 25 ₪ + מע"מ לחודש (50% הנחה).

מחיר הקידום הוא מחיר חודשי קבוע המתחדש באופן אוטומטי באמצעות הוראת קבע בכרטיס אשראי. ניתן לבטל את הקידום באתר בכל עת בהודעה מראש באמצעות לשונית "צור קשר" עד  ה-15 לחודש שלפני.

 

האם יש הטבות נוספות למקדמים?

כן! כל מקדם מקבל במתנה "כרטיסייה" של 10 כניסות לסטודיו הווירטואלי.

 

פרסום באנרים

 

מהו באנר?

באנר היא מודעה באתר אינטרנט המשמשת לפרסום, ומטרתה למשוך גולשים מהאתר שבו מופיע הבאנר אל האתר המפרסם.

 

היכן ממוקמים הבאנרים באתר DancePoint?

באנר הזהב: ממוקם בראש כל הדפים באתר לרוחב כל הדף. באנרים בדף הבית: הבאנרים ממוקמים במקום בולט בדף הבית של האתר מתחת לתיבת חדשים/נקודות ופעולות אחרונות. בנוסף ניתן לשבץ באנרים בצידי הדפים הפנימיים באתר (דף פרופילים, אירועים וכו')

 

אילו סוגי באנרים ניתן לפרסם באתר DancePoint?

באנר קטן: 220x99 פיקסלים, באנר גדול: 440x99 פיקסלים ובאנר זהב. בכל אחד מהגדלים ניתן לפרסם באנר קבוע, או באנר מתחלף 1 ל-2 עם מפרסם נוסף.

 

מהו מחיר פרסום באנר?

מחירי הבאנרים משתנים בהתאם לגודל הבאנר, קביעות הבאנר, מיקום הבאנר ומשך הפרסום. ניתנת הנחה על פרסום באנרים לבעלי דף פרופיל עסקי.

 

איך מפרסמים באנר באתר?

לפרטים נוספים ולפרסום באתר פנו אלינו באמצעות לשונית "צור קשר" הממוקמת בדופן השמאלית של האתר ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.